Telco Consulting Group
Fast, easy, reliable

VADOVAS

 

Andrius Danilaitis yra TCG įkūrėjas ir vadovas. Andrius gimė 1974 metais Šiauliuose. Baigęs vidurinę mokyklą, 1992 metais Andrius pradėjo studijas Kauno Technologijos Universitete, kur sėkmingai baigė radioelektronikos inžinerijos bakalauro ir telekomunikacijų srities magistro studijas.

1997 metais pradėjo dirbti AB Lietuvos telekomas Marketingo departamente pridėtinės vertės paslaugų skyriuje, atsakingame už naujų paslaugų diegimą. Prasidėjus privatizacijos procesams ir įmonę įsigijus skandinavų konsorciumui, buvo atliekamos investicijos  naujų paslaugų plėtrą. Andrius vadovavo Intelektualaus tinklo (IN) paslaugų platformos diegimo rinkodaros komandai, kuri įdiegė tokias naujas paslaugas kaip skambinimo kortelės, 700, 800, 900 paslauga, Susitikim ir t.t. Vėliau vadovavo telefonijos paslaugų grupei, kada buvo diegiama laiko apskaitos sistema vietiniams pokalbiams, atliekamas tarifų balansavimas. Nuo 2003 metų dirbo didmeniniame padalinyje, atsakingame už tinklų sujungimus su Lietuvos ir tarptautiniais operatoriais, liberalizavus rinką, diegė tinklų sujungimo modelį su nacionaliniais operatoriais. Nuo 2007 dirbo mažmeniniame TEO LT versle su privačiais ir verslo klientais, vadovavo rinkos segmentų departamentui, atsakingam už visų mažmeninių paslaugų pateikimą į rinką. 

2008 metais pradėjo nuosavą verslą kaip verslo konsultacinės bendrovės TCG vadovas. Nuo 2009 metų vyko sparti TCG įmonių plėtra, buvo plečiamas bendrovių skaičius, teikiamų paslaugų apimtys. Vienu metu TCG įmonių grupę sudarė 11 bendrovių, veikiančių atsinaujinančios energetikos (saulės parkai), telekomunikacinių tinklų projektavimo, interneto tinklų saugumo, vandentvarkos aplinkosauginių projektų, juridinių paslaugų teikimo, tarptautinių pokalbių, mobilaus ryšio, kontaktų centrų, geležinkelio infrastruktūros nuomos, aviacijos, nekilnojamojo turto ir kitose srityse. Daugiau apie TCG plėtrą galite rasti čia.

Nuo 2009 metų Andrius yra GLG (Gerson Lehrman Group) asocijuotas konsultantas, konsultuojantis verslo klientus bei investicinius fondus rinkos aplinkos ir reguliavimo klausimais.  

2016 metais TCG plėtra buvo sustabdyta, daugelis verslų perleisti investuotojams iš Lietuvos bei užsienio, koncentruojantis tik į perspektyviausias sritis. Daugiau kaip 20 metų profesinėje veikloje, leido sukaupti didelę tarptautinio verslo patirtį, aplankyti virš 50 užsienio šalių ir 200 miestų, dalyvauti konferencijose, vesti mokymus, seminarus, pažinti kultūrinius skirtumus. Tarp jų įsimintina 1,5 mėnesio stažuotė Huawei kompanijoje Kinijoje, konferencijos Dubajuje, Hongkonge, Las Vegase, Majamyje ir t.t. 

2019 metais Andrius grįžo prie aktyvios verslo vadybos veiklos, prisijungdamas prie kibernetinio saugumo srityje dirbančios bendrovės AVEDUS komandos. Taip pat vadovauja transporto nuomos srityje dirbančiai bendrovei Gigatelis.     

Be aktyvios profesinės veiklos, Andrius taip pat aktyviai dalyvauja Lietuvos visuomeniniame gyvenime, dalinasi patirtimi su pradedančiomis veiklą įmonėmis Versli Lietuva platformoje (Verslo mentorių ir Sparnai programos). Nuo 2016 metų vadovauja Vilniaus apskrities bokso federacijai, nuo 2022 metų yra Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas. Laisvalaikiu domisi buriavimu, dalyvauja tarptautinėse buriavimo regatose su VO65 jachtos Ambersail-2 įgula.